| Brand | Barlinek |
|---|---|
| Collection | Grande |
| Strip | Single Strip |
| Length | 725 mm |
| Width | 130 mm |
| Thickness | 14 mm |
| Grade | Vintage |
| Profile | 5G Click System |
| Construction | Three Layer |
| Surface Finish | Matt Lacquer |
| Wood Species | Oak |
| Bevelling | 4 Side Bevelled |
| Lengthwise Joint | Barclick |
| Box Size | 0.65 Sqm |
| Pattern | Herringbone |
Oak Aska
Original price was: AED450.00.AED345.00Current price is: AED345.00.
In stock














Reviews
There are no reviews yet.